Kwiecień 13, 2018

Partner Comarch Poznań

Partnerzy Comarch w Poznaniu

Na terenie Poznania działa około kilkudziesięciu Autoryzowanych Partnerów Comarch. Często klienci zastanawiają się, którą z tych firm wybrać? Który z Partnerów będzie najbardziej doświadczony i wykwalifikowany? Który z nich będzie najbardziej dyspozycyjny?  Na te pytania ciężko znaleźć odpowiedź na stronach Partnerów Comarch.

Partner Comarch – to zazwyczaj firma informatyczna specjalizująca się w sprzedaży i wdrożeniach programu Comarch ERP Optima. Partner Comarch może również szkolić oraz serwisować program Optima.

Jako producent oprogramowania dysponujemy sporą wiedzą i doświadczeniem w zakresie współpracy z Partnerami. Partnerzy Comarch to firmy: różnej wielkości, w różnych lokalizacjach oraz o różnych specjalizacjach i doświadczeniu. Dlatego często wybór właściwego Partnera może stanowić kłopot dla klienta. W większych miastach jak Poznań Partnerów Comarch jest na prawdę wielu. Duża ilość z nich prezentuje na prawdę bardzo wysokie kompetencje i jakość w zakresie wdrożeń i serwisu oprogramowania dla firm Comarch ERP.

W poszukiwaniu partnera Comarch w okolicach Waszego miasta pomocna będzie mapa sprzedaży producenta:

https://www.erp.comarch.pl/mapasprzedazy/

lub konkretnie w samym Poznaniu Partnerów Comarch znajdziesz na tej podstronie:

https://www.erp.comarch.pl/mapasprzedazy/listapartnerow/msp/1,comarch-erp-optima/wielkopolskie/poznan