17 kwietnia, 2018

Partner Comarch Wrocław

Partnerzy Comarch we Wrocławiu

Szukasz najlepszego Partnera Comarch we Wrocławiu? Potrzebujesz wdrożenia lub szkolenia z oprogramowania Comarch? A może po prostu z jakiegoś powodu chcesz zmienić swojego Partnera Comarch na inną wrocławską firmę?

Kim jest Partner Comarch? Autoryzowany Partner Comarch to firma współpracująca z Comarch SA w zakresie sprzedaży i wdrożeń oprogramowania. Partner Comarch powinien posiadać dużą wiedzę na temat konfiguracji oraz użytkowania programu Comarch Optima

Partnerzy Comarch stanowią bardzo zróżnicowaną grupę firm. Zarówno we Wrocławiu jak w innych miastach każdy z Partnerów ma nieco inne doświadczenie, kompetencje czy specjalizację. Niektórzy świadczą bardziej kompleksowe usługi informatyczne w różnych obszarach. Inni natomiast specjalizują się typowo we współpracy wdrożeniowej w zakresie oprogramowania dla firm Comarch (Comarch ERP Optima, Altum czy XL). Skontaktuj się z nami a pomożemy wybrać Partnera Comarch najbardziej dopasowanego do Twojego biznesu. Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy z Wrocławia. Zarówno szukających nowego oprogramowania dla firmy jak i pracujących już na Comarch ERP Optima.