Optimalni – kim są?

Optima to potoczna nazwa własna produktu – oprogramowania dla firm Comarch ERP Optima. Jej nazwa wywodzi się od zamysłu programistów, że głównym celem programu Optima jest optymalizowanie procesów biznesowych i pracy osób korzystających z tego oprogramowania.

Kim są optimalini?

Zatem kim są Optimalni? To superbohaterowie firmy, którzy skutecznie i szybko wykonują swoje zadania w pracy dzięki Comarch ERP Optima.

Optimalny szef – to osoba potrafiąca nie tylko odczytać z preliminarza płatności kto zalega nam pieniądze i jak długo. To przede wszystkim osoba, która potrafi wykorzystać Comarch ERP Optima do wykonywania przekrojowych analiz biznesowych (Business Intelligence). Optimalny szef to osoba, która nie boi się ciekawych i nowoczesnych rozwiązań. To dzięki jego pomysłom firma poprawia swoją wydajność.

Optimalny magazynier – to osoba nie tylko staranna i znająca magazyn na wylot. To również optimalny pracownik, który potrafi wykorzystać program Optima do szybszego wykonywania swojej pracy. Począwszy od samych rozwiązań w programie jak i poprzez użytkowanie aplikacji do inwentaryzacji zintegrowanej z Comarch ERP Optima jak również np. kolektorów.

Optimalny księgowy – osoba, która zaksięgować 1000 dokumentów w kilkanaście sekund wykorzystując do tego najnowsze rozwiązania technologiczne.

Optimalny kadrowy – zajmuje się obsługą spraw płacowo-kadrowych pracownika z wykorzystaniem Comarch ERP Optima oraz E-pracownik. Ewidencjonuje w nich proces rekrutacji, szkoleń, ocen pracowniczych a naliczając wypłaty nie musi iść na kawę… bo nie zdąży.

Optimalny właściciel biura rachunkowego – wdrażając program Optima dla biura rachunkowego automatyzuje pracę swoich podwładnych wykorzystując możliwość wykonywania seryjnych operacji na wielu bazach danych klientów.

Opinie o programie Optima

Należy zwrócić uwagę również na pozytywne opinie użytkowników programu Comarch Optima. Prawie 90% klientów wyraża swoje zadowolenie z pracy na tym programie. Dobre opinie o Optimie można nie tylko usłyszeć ale również przeczytać na wielu portalach. Zadawać pytania, zgłaszać sugestie czy właśnie opinie można poprzez portal Społeczność Comarch. Jest unikalnym narzędziem stworzonym przez krakowskiego producenta systemów ERP firmę Comarch. Optima znalazła duże uznanie jako oprogramowanie dla biur rachunkowych. Obecnie korzysta z niego ponad 6000 biur rachunkowych i zazwyczaj ich właściciele mają na jego temat bardzo pozytywne opinie.

Najpopularniejsze i najbardziej innowacyjne programy dla firm w Poznaniu!