Optima to słowo klucz do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch ERP Optima to najwyższej klasy oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem. Historia programu Optima trwa już prawie 20 lat. Wcześniej znana jako Prima program firmy CDN. Przepisana w najnowszej technologii w 2010 roku. Oprogramowanie jest w pełni zintegrowane i oparte o bazę danych MS SQL. Obecnie firma Comarch rozwija idee ERP 4.0. Rozwijane są dodatki, które w pełni współpracują z Comarch ERP Optima jak np. E-sklep, aplikacja mobilna dla handlowców, business intelligence, e-pracownik.

Sama filozofia programu Optima jest niezmienna od wielu lat. Ma być to program dla firm dostępny dla większości przedsiębiorców. Zawsze aktualizowany wraz ze zmieniającymi się przepisami np. księgowymi, rozliczeniowymi czy podatków. Kolejnym ważnym elementem wyróżniającym program Optima (jeszcze za czasów firmy CDN) był ciągły rozwój tego oprogramowania. Stały rozwój funkcjonalny stanął u fundamentu tego, że program dla firm Comarch Optima stał się jednym z najpopularniejszych programów dla firm na rynku polskim oraz zbiera bardzo dobre opinie. Comarch ERP Optima świetnie sprawdza się jako program dla biur rachunkowych posiadając wiele rozwiązań funkcjonalnych dedykowanych dla tej branży.

Jest również jednym z pierwszych programów dla firm dostępnych zdalnie w wersji online. Optima w tym modelu działa już od ponad 10 lat.

Więcej informacji o programie Optima.

Wartym podkreślenia jest fakt, że ponad 90% użytkowników Optimy wyraża o niej pozytywne opinie.

Nowoczesne i ergonomiczny program dla firm!