Opinie o programie Comarch ERP Optima

Często nasi klienci zadają nam pytanie: A jakie opinie o programie Comarch Optima mają inni klienci?

Macie Państwo jakieś ciekawe referencje?

Opinie o programie Comarch Optima

Krakowski producent programu Optima – firma Comarch – prowadzi co roku badania satysfakcji klientów oraz na bieżąco zbiera opinie o tym programie poprzez Społeczność Comarch. Badania te wypadają bardzo dobrze. W ostatnich latach odsetek zadowolonych klientów stale rośnie i przekroczył już 90%. Program Comarch Optima rozpowszechnił się mocno na terenie całego kraju. Obecnie można uznać go za najbardziej popularni program dla firm w Polsce.

Dziś z oprogramowania dla firm Comarch ERP Optima korzysta ponad 60000 przedsiębiorców. Możemy przytoczyć kilka opinii o programie Comarch Optima ze strony producenta.

Współwłaścicielka firmy Megan zwraca uwagę na poprawę efektywności zarządzania oraz łatwość wdrożenia Optimy. Szefowa firmy fima.waw.pl odnosi się do oszczędności czasu dzięki użytkowaniu programu Comarch Optima oraz możliwości rozszerzania rynków zbytu dzięki programowi. Prezes firmy MPRD Sp. z o.o. mówi zaś o dużej funkcjonalności księgowych oprogramowania. Twierdzi, że procesy uległy przyśpieszeniu a dodatkowo Comarch ERP Optima ułatwia podejmowanie decyzji biznesowych. Zapewne dzięki korzystaniu z modułu Business Intelligence. Natomiast Pan Prezes biura rachunkowego Acartus SA zdecydowanie poleca je jako oprogramowanie dla biur rachunkowych. Uważa on, że dzięki programowi mogą sprawniej obsługiwać swoich klientów.

Inne opinie o Comarch Optima?

Dobrą opinię o programie Optima wyraził też Członek Zarządu firmy Ziemo-Vita. Podkreślił, że oprogramowanie to nowoczesne i elastyczne oraz zawsze dostosowane do obowiązujących przepisów prawa. Duże znaczenie ma też skala obecności tego oprogramowania w polskich firmach. Można śmiało powiedzieć, że jednym z najpopularniejszych tego typu programów w Polsce jest właśnie Comarch Optima. Opinie o nim można też znaleźć na wielu różnych portalach do czego zachęcamy.

Poniżej zamieszczamy infografikę z ostatniego badania satysfakcji klientów i użytkowników Comarch Optima oraz ich opinią na temat tego oprogramowania dla firm i biur rachunkowych. Warto po prostu pobrać i przetestować demo programu Optima i przekonać się samemu jak działa ten program. By być w pełni zadowolonym warto wybrać doświadczonego i kompetentnego Partnera Comarch.

Opinie o programie Optima

Badanie satysfakcji użytkowników programu Optima

Opinie o korzyściach z użytkowania Comarch ERP Optima

Opinie o korzyściach z użytkowania programu Optima