19 października, 2017

Demo Optima

Program Comarch Optima demo – pobierz i testuj za darmo!

Comarch Optima demo

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego pobrania i przetestowania programu dla firm/biur rachunkowych Comarch Optima. Demo działa przez 60 dni a jego ważność mierzona jest rozpiętością dokumentów w systemie. Trzeba pamiętać, że po tym czasie demo Comarch Optima się zablokuje i nie będzie możliwości wykonywania żadnych nowych czynności.

Comarch Optima demo posiada praktycznie pełną funkcjonalność programu. Działają wszystkie dostępne w programie moduły np. Handel, Płace i Kadry, Księga Handlowa, Środki Trwałe, Business Intelligence czy CRM. Wyjątkiem są tutaj takie funkcjonalności jak np. zaciąganie danych z GUS, automatyczne zaciąganie kursów walut NBP czy współpraca z kasami fiskalnymi. Nie ma również możliwości wysyłania pliku JPK. Demo programu Optima umożliwia jednak wygenerowanie takiego pliku i jego przejrzenie. Wymagania sprzętowe tego programu nie są wygórowane dlatego bez problemu powinien działać na każdym sprzęcie komputerowym. Jednak gdy mamy trochę starszy komputer lub laptop dobrym rozwiązaniem może być przetestowanie online Comarch Optima demo , który również posiada pełną funkcjonalność jednak działa tylko przez 30 dni. Jeśli jednak okazało by się to za mało do Twoich potrzeb skontaktuj się z nami. Wygenerujemy Ci indywidualny klucz z możliwością testowania pełnej wersji programu Optima.

Pobierz Comarch Optima demo

Jeśli preferujesz indywidualne spotkanie, podczas, którego dowiesz się więcej na temat możliwości programu Comarch ERP Optima – skontaktuj się z nami! Podczas tego typu spotkania lub prezentacji dużo łatwiej poznać funkcjonalność oraz ewentualne wady i ograniczenia programu.

Życzymy miłego użytkowania!

W razie problemów zachęcamy do zapoznania się z filmem dotyczącym instalacji programu Comarch Optima:

Sam program Comarch ERP Optima to nie tylko podstawowa, rdzenna funkcjonalność. To także szereg innych rozwiązań zawartych w ramach koncepcji ERP 4.0. Do aplikacji w pełni współpracujących z Comarch ERP Optima należą np. Comarch HRM (wcześniej E-pracownik), mobile sprzedaż, mobile zarządzanie, Comarch BI Point, Comarch E-sklep, ibard, iksięgowość24. Ponadto istnieje wiele rozwiązań dodatkowych do tego programu. Są to rozwiązania tworzone przez Autoryzowanych Partnerów. Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące użytkowania demo Comarch Optima zapraszamy serdecznie do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie, nawet najtrudniejsze, pytania.