8 lipca, 2017

Biura rachunkowe

Comarch Optima program dla biura rachunkowego

Program dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima

 

Szukasz wygodnego i łatwego w obsłudze programu dla biura rachunkowego?

Chciałbyś oszczędzić swój czas automatyzując wiele czynności w pracy księgowego?

Comarch ERP Optima jest jednym z najbardziej popularnych programów w biurach rachunkowych. Obecnie korzysta z niego ponad 7000 biur rachunkowych w całym kraju.

Dlaczego?

Optima jest programem wygodnym, łatwym w obsłudze i ergonomicznym. Producent kładzie duży nacisk na automatyzację i przyśpieszanie wykonywanych czynności księgowych. Program jest zawsze dostosowywany na bieżąco do zmian w przepisach dzięki czemu nie musisz myśleć o tym, czy daną czynność wykonujesz zgodnie z obowiązującym prawem. Dzięki temu Comarch Optima ma bardzo dobre opinie wśród księgowych i zbiera coraz więcej dobrych recenzji.      

Program dla biura rachunkowego

  Zatem jakie rozwiązania funkcjonalne posiada program dla biur rachunkowych Comarch Optima? Poniżej przykłady:
 1. Wykonywanie seryjnych operacji w module biuro rachunkowe – naliczanie deklaracji, wydruki i wysyłka do systemu E-deklaracje;
 2. Seryjna archiwizacja wielu baz danych;
 3. Wykonywanie raportów seryjnych na wielu bazach danych;
 4. Kontrola etapów pracy z danym klientem oraz czasu poświęcanego na każdego klienta przez pracownika biura rachunkowego;
 5. Wykorzystanie indywidualnych atrybutów (cech) w celu opisania konkretnego kontrahenta
Oprócz standardowych funkcjonalności modułów programu księgowego dla biur rachunkowych Comarch ERP Optima dają możliwość np.
 1. Wystawianie faktur cyklicznych i automatyzację windykacji należności;
 2. Zaciąganie wyciągów bankowych i danych urzędów w Polsce lub konkretnym mieście np. Poznaniu;
 3. Księgowanie schematami księgowymi na różne konta;
 4. Elektroniczna wymiana danych pomiędzy klientem a biurem rachunkowym tj. przesyłanie faktur w formie elektronicznej i automatyczne wciąganie ich do oprogramowania księgowego Optima;
 5. Skanowanie dokumentów i wciąganie ich bezpośrednio do Comarch ERP Optima;
Comarch ERP Optima łączy w sobie możliwości programu kadrowego i płacowego z księgowym oraz innymi obszarami działalności firm. Aby przekonać się o możliwościach tego programu zachęcamy do pobrania i testowania demo Comarch Optima. A co najbardziej doceniają klienci pracujący na oprogramowaniu Comarch ERP Optima, którzy są biurami rachunkowymi?  

Typowy program dla biura rachunkowego?

  Firma Comarch oprócz standardowych możliwości, które daje program dla biur rachunkowych Comarch Optima, daje także dodatkowe możliwości jak np.
 • bezpłatną promocję Twojego biura rachunkowego na portalu iksiegowosc24.pl;
 • możliwość udostępniania za darmo swoim klientom programu Comarch ERP XT;
 • wystawianie danym klientom poprzez przeglądarkę za pomocą Comarch BI Point.
  Poniżej przedstawiamy materiał filmowy pokazujący w jaki sposób skonfigurować internetową wymianę danych w programie Comarch ERP Optima:     Przekonaj się sam, że Comarch ERP Optima to najlepszy program dla biur rachunkowych. Umów bezpłatne spotkanie lub prezentację albo przetestuj demo!