25 maja, 2017

Comarch ERP Optima

Szukasz możliwości usprawnienia swojej firmy?

Chciałbyś zacząć prowadzić działalność w oparciu o najnowocześniejszy program dla firm?

Męczą Cię integracje z różnymi rozwiązaniami i wolałbyś używać jednego narzędzia do zarządzania?

Program dla firm Comarch ERP Optima…

To odpowiedź na powyższe i wiele innych problemów przedsiębiorców. W pełni zintegrowany program dla firm i biur rachunkowych klasy ERP oparty o jedną bazę danych oraz nowoczesną technologię programowania. Program Optima od wielu lat posiada opinię o innowacyjności. Jest on ciągle rozwijany, usprawniany i dostosowywany do obowiązujących przepisów. Comarch Optima ma zastosowanie zarówno jako program księgowy i kadrowo-płacowy w firmach oraz biurach rachunkowych jak również jako oprogramowanie będące narzędziem do sprawnego zarządzania dla firm i właścicieli. Większość (ponad 90%) klientów wystawia bardzo pozytywne opinie Comarch ERP Optima. Zachęcamy do pobierania i testowania demo programu Comarch Optima

Dzięki Comarch ERP Optima możliwe jest obsłużenie wielu różnych procesów biznesowych np:

Program dla firm Comarch Optima

Handlowe

Kontakt handlowca->notatka->przygotowanie oferty->akceptacja klienta->zamówienie dostawcy->WZ->FV->analizy biznesowe BI->raport sprzedaż opiekunów w regionach->wnioski zarządu.

Handlowiec na spotkaniu->wystawia FA lub RO w aplikacji mobilnej->kolejne spotkanie->notatka w aplikacji->monitorowanie pozycji przez kierownika->realizacja zaplanowanych spotkań->dodanie nowego kontrahenta w aplikacji i sprzedaż do niego->zamknięcie dnia o 16->16:01 Zarząd widzi wynik sprzedaży handlowca w podziale na produkty.

Klient zamawia towar poprzez e-sklep Comarch->zamówienie pojawia się w Optimie->zamówienie zapakowane i wysłane poprzez portal Sendit zintegrowany z Optimą.

Moduły zaliczane do narzędzi wsparcia obszaru Handel i usługi to: Faktury, Handel, e-Sklep, Detal, Serwis, Mobile Sprzedaż, galeria wszystko.pl.

A to tylko przykładowe procesy możliwe do obsłużenia przy pomocy programu magazynowego i sprzedażowego Comarch ERP Optima.

Pełną funkcjonalność możesz przetestować w demo Comarch ERP Optima

Księgowe

Klient biura rachunkowego przynosi stos dokumentów księgowych->księgowa skanuje dokumenty->zaciąga elektronicznie faktury->schematami księgowymi automatycznie wszystko jest księgowane na konkretne konta->Klient przegląda dokumenty, analizy i raporty na telefonie.

Użytkownik włącza aplikację Comarch ERP XT za darmo->wystawia faktury->wysyła do biura rachunkowego->biuro rachunkowe księguje dokumenty w programie->1 dnia każdego miesiąca wystawia dla klienta fakturę cykliczną.

Automatyzacja to jeden z głównych kierunków rozwoju modułów księgowych dla biur rachunkowych programu Optima. Dowiedz się więcej!

Wypróbuj bezpłatnie przez 60 dni – demo programu Optima.

Płace i kadry

Pracownik sprawdza swój grafik pracy zdalnie poprzez platformę e-pracownik->zgłasza urlop elektronicznie poprzez platformę->przełożony akceptuje->kadrowy automatycznie wciąga urlop i rozlicza nieobecność

Pracownik odbija kartę RCP->dane zaciągane są do Optimy->kolejnego dnia zgłasza delegację->delegacja zostaje zatwierdzona a następnie rozliczona z poziomu modułu Kasa/Bank Comarch ERP Optima.

Moduł Płace i Kadry programu Optima cechuje bardzo szeroka funkcjonalność oraz elastyczność w definiowaniu i automatyzacji naliczania wypłat. Dowiedz się więcej o programie płacowo-kadrowym.

Zarządzanie

Obszar Zarządzanie wspierany jest przez następujące moduły programu Optima: Business Intelligence, BI Point Menadżer, Mobile Kierownik Sprzedaży, Mobile Monitorowanie, CRM, Obieg Dokumentów.

Szczegółowy opis funkcjonalny oprogramowania dla firm Comarch ERP Optima i poszczególnych modułów znajdziesz poniżej:

Comarch ERP Optima to zdecydowanie najlepsze oprogramowanie dla firm i biur rachunkowych. Przekonaj się sam!

Poniżej film prezentujący możliwości interfejsu programu Comarch Optima:

Program Comarch ERP Optima – inne funkcjonalności

  1. Weryfikacja danych kontrahenta w KRD,
  2. Zaciąganie danych na kartę kontrahenta z GUS,
  3. Elastyczne i łatwo definiowalne atrybuty,
  4. Rozbudowana możliwość tworzenia grup cenowych i rabatów,
  5. Dodawanie kolumn na listach,
  6. Oznaczanie danych kolorami w kolumnach,
  7. Łatwe zaciąganie danych urzędów i kursów walut NBP,
  8. Import wyciągów bankowych,
  9. Faktury cykliczne,
  10. Wysyłka SMS do kontrahentów…

i wiele wiele innych… To program dla firmy zbiera coraz lepsze recenzje i opinie od klientów/użytkowników. Ma to duże znaczenie ze względu na skalę – już 60000 firm korzysta z Comarch ERP Optima. Opinie o nim możecie Państwo znaleźć tutaj.

Zachęcamy do aktywnego testowania demo programu Comarch Optima aby przekonać się o jego możliwościach.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości Optimy skontaktuj się z nami. Jeśli szukasz programu dla biura rachunkowego lub swojej firmy zapraszamy do kontaktu w sprawie prezentacji Comarch Optima w Poznaniu. Skontaktuj się z Autoryzowanym Partnerem Comarch.

Comarch ERP Optima – najlepszy program dla firm!